Ziyaretçi defteri Künye E-gazete
 
DÖVİZ KURLARI
EUR EUR 1.9558 Lv.
USD USD 1.7545 Lv.
GBP GBP 2.2978 Lv.
TRL TRL 0.2937 Lv.
Anasayfa Haberler   Yorumlar   Edebiyat Video Arşiv
23 Şubat 2020
HABERLER » Kırcaali
Beşinci dönem Kırcaali Belediye Başkanı seçilen Müh. Hasan Azis’ten teşekkür mesajı

Beşinci dönem Kırcaali Belediye Başkanı seçilen Müh. Hasan Azis’ten teşekkür mesajı

28 Ekim 2019

Saygıdeğer Kırcaali ilçesinin sakinleri,

27 Ekim 2019 tarihinde yapılan Belediye Başkanlığı seçimlerinde oy pusulasında 55 sırada yer alan partiyi seçerek, siz Kırcaali ilçesinin sakinleri, akıllıca bir seçim yaptınız, refah ve hoşgörü içerisinde Kırcaali’mizi ortak evimiz olarak inşa etme yolunda hep birlikte devam edebilmemiz için ilçemizin son 16 yıldır yaşadığı gelişmesi için sağlam ve açık bir destek verdiniz.

Siz, değerli vatandaşlar, son yıllarda yapılan hizmetleri geliştirmek zorunda olan Belediye Başkanı’na yeniden güvenoyu verdiniz ve aynı zamanda belediye yönetiminin şimdiye kadarki çalışmalarına ilişkin değerlendirmelerinizi yaptınız. Kırcaali'nin dinamik gelişimi için oy kullandınız ve bizi bölmeye ve karşı karşıya getirmeye çalışanlara sıradaki birlik beraberlik ve hoşgörü dersini verdiniz.

Bu güçlü destek beni, önceki dört dönemde olduğum gibi, tüm ilçemiz vatandaşlarının Belediye Başkanı olarak yerine getireceğim sorumluluğu yüklüyor. Sizi temin ederim ki, birlik politikası önümüzdeki yıllarda da devam edecek, çünkü biz ancak birlikteyken güçlüyüz. Kırcaali'yi hayallerimizin şehrine dönüştürmek için hâlâ yapacak çok işimiz var. Onu gerçekten modern ve çağdaş bir şehir yaparak her bir vatandaşımızın hep beraber Kırcaali için yapacağımız değişiklikten gurur duyacağı şekilde çalışmaya devam edeceğim. Söz veriyorum ve bunu yapacağım, çünkü Kırcaali benim davam.

Kaynak: KIRCAALİ HABER


Kategoriden tüm haberleri oku


 YORUMLAR


Emin’e Biçer Erdoğmuş 2019-10-28 15:24:25
Tebrikler başkanım,1947 senesinde Türkiye’ye istekle gelen Kırcaali’den ailenin kızıyım,Bulgar pasaportu için müracaat ettik belediye kısmında tıkandık üstelik nüfuslar silinmemiş Sait Biçer babam adına lütfen cevap bekliyorum hakkım olan pasaport için engel ne Teşekkürler geri döneceğinizi düşünmek istiyorum iyi günler,çalışmalar dilerim.
Hasan 2019-10-28 19:11:21
Emin’e bacı Kırcaali belediyesinin başkanın sadece ismi Türk.
Hasan başkan orada sadece bi kukla belediye Jivkov’un dönemindeki gibi Bulgarlardan idare ediliyor.
Geriye dönük Nüfustan çıkmamış Bulgaristan vatandaşlarına Bulgar devleti pasaport vermekte zorluk çıkarıyor.
Bu konuda belediye memurları engel yaratıyorlar.

Kırcaali ilinde kilit noktalarda Bulgarlar çalışmakta.
İşiniz zor ALLAH yatdımcınız olsun.
Türkenpower 2019-10-28 22:24:36
Kanun neyse o dur.
Hasan 2019-10-29 08:27:26
Kanun neyse o olur doğru AMMMAAA kanun hiç bi şekilde uygulanmayanilir bunu daunutmayın.
Eskiye dönük Bulgaristan’ı terk eden vatandaşların tekrar pasaport müracatları Bulgar devletinin uykusunu kaçırnakta.
Bu vesileyle pasaport alanların sayısı yüz binler Talha’ma ulaşmış.
Yakında parlamentoda pasaport alma kanununa ÇOK zorluklar getirecekler ne yazık ki DpS bu kanuna koşulsuz destek verecek.
anonim 2019-10-30 13:22:16
Sayın başkan Hasan Azis beyi cani gönülden tebrik ederiz.Profesyonel bir politikacı ve bölgenin gidişatını iyi okuyan,mücadeleci bir kişi.İşinin ehli idarecileri bir günhükümette de görmek isteriz. Sayın yorumcuların istek ve arzularının görüşülüp karara bağlanacağı yer Sofya dır,millet meclisidir.Millet vekili seçimleri bu kapılar açar. Çok çalışmak ve çok terlemek,mücadele etmek sizleri bekliyor.
Muhallif 2019-10-30 16:48:11
Eyyyy bulgaristan Türkleri, Cebel'de Türkiye büyükelçisini yuhalayan domuzcuklara oy verdiniz ya sizi Allah a havale ediyorum, Allah bildiği gibi yapsin sizi.
Öte yandan Dost partisi Mehmet Hodja gibi nursuz, şuursuz, tipsiz birini Kırcaali b. başkan adayı gösterdiği için kınıyoruz.
D:€ 2019-10-30 18:17:44
Tebrikler , Kircaliye yakışanı olmuş.
Hüseyin Soydan 2019-10-30 18:35:57
Muhalif, muhalifliğinin içinde boğul emi. Türkiye'yi idare eden islamcılalar DOST macerasının hata olduğunu anladılar sen anlamadın. Çok kızmış, küsmüş görünüyorsun. Bir laf vardır, kızan eşeğini ayrı bağlasın diye. Eşeğini ayrı bağla ve kendini rahatlat.
Üsen Soysuza 2019-11-01 08:07:06
Se biraz oku dedik okumuyorsun hala o aptallığınla dindarlığı dincilikle karıştırmaya devam ediyorsun.
Senin gibi dindizler dünyanın en radikal yobazlardan daha tehlikelidir.

Yat kalk o dindarlara dua et demircimle çünkü dinsizsin şükret.
Şapşal iyi li Türkiye var da ben burada rahatım sizin gibileri bizi yanı Bulgaristan Türklerini çoktan sattınız yok olmamıza can kaybı başla Bulgar devletinin yanında yer alıyorsunuz.
DuPiSe Bulgar devleti olduğunu anlamayan zavallısın ne desen anlamasın.

Bizde eşek yok ama sen ve senin gibileri bi yerlerinize buz soka bilirsiniz böylece rahatlamış olursunuz.
Söylemesi bizden.
Hüseyin Soydan 2019-11-01 11:02:12
Yayıp kalkıp dincilere şükredecekmişim... Bu kadar cahillik olmaz ki be birader! Türkiye'yi dinciler mi kurdu? Biraz tarih okusan da Türkiye cumhuriyetini kim kurmuş diye bakıp öğrensen, olmaz mı?

Siyasal islamcılar sadece on yedi senedir iktidardalar ve bu süre içerisinde Atatürk'ün kurduğu laik cumhuriyeti fena zayıflattılar, her bulaştıkları yeri mahvettiler; bunları göremeyecek kadar kör müsün?

Türklük düşmanı islamcıları sen devletle özdeşleştirme, onlar geçici. Kalıcı olan Türk halkıdır, Mustafa Kemal Atatürk'ün kurduğu laik cumhuriyettir.
Hüseyin Soydan 2019-11-02 16:30:18
Dinci ve dindar kelimelerinin arasındaki farkı ortaya koymak biraz zor. Bir örnekle anlatmaya çalışalım.

Evladını seversin, evladın da bu senin sevgini sömürür ve evlat baba arasındaki ilişkide bir başkalaşma olur. Bu başkalaşmayı, daha doğrusu bozulmayı saptamak, görmek biraz zordur.

Dindarla dinci arasındaki fark da buradadır işte. Dindarlık, meşru bir haktır; ama dini kullanarak siyasi, ekonomik ve başka avantajlar elde etmeye kalkışmak dindarlığın dinciliğe dönüşmesidir. Bu olguyu saptamak çok zordur, çünkü dincilik dindarlık gibi görünür.
Üşene 2019-11-03 10:44:24
Buba çöcüne BUBA gibi davranmasa o çöcük zaman geldi mi bubadını terk eder.
Dinimizde ticaret serbesttir.
Dindar laik demektir.
Senin dediğin “dinci” şeriyet demektir.
Türkiye’de şerirse düzeni olmadığına göre laik ülkedir.
Anladı
Bu durumda sen ŞERİYATÇISIN
Hüseyin Soydan 2019-11-03 12:10:28
Anladi de, Anlamadi! Hemi de hiç anlamadi! Sneden bin defa daha iyi, daha kapsamlı bildiğim bir konuyu bana ders verir gibi bir tonla anlattın ya, bunu hiç anlamadi.

Bir şeye layık olmaklar laik olmak aynı değildir; sen bunları karıştırdın. Karıştırmakla da, bu konuda ne kadar bilgisiz biri olduğunu ortalığa faş ettin. Bundan dolayı sende bir utanma, arlanma peyda oldu mu? Hayır, ne gezer, küstahlığa aynen devam.

Laiklik kavramının etimolojik kökeni eski yunanca laikos sözünden gelir, "halka ait olan" manasındadır.

Bunları sana yazdığımı sanma; nasıl olsa sen bir şey anlamayacaksın. Zekası ve beyni açık olan birisi gelir okur umuduyla yazdım.
Üsençeye 2019-11-03 18:55:37
Bana bilimsellikten bahsetme.
Senin derdin Türkiye devleti hükümetidir.
Sen olaylara MESHEP açıdan bakıp değerlendirmektesin.
Bu sebepten dolayı Türkiye devleti ve hükümeti bir numara “düşmanısın”.
Sen olduğun yerde saymaya devam et istediğin kadar yaz çiz ancak PATİNAJ yaparsın Bİ arpa boyu yol alamasın.
Anlamadı deme .
Anladı.
Hüseyin Soydan 2019-11-04 14:08:55
Bilimsellikten bahsetmeyip ebenin örekesinden mi bahsedecektim hayvan. Sen geri zekalı hayvan bir adamsın, kimin ne olduğunu tespit etmek sana mı kalmış? Son seçimlerde nasıl morardığını anlat bize. Halk senin gibi hayvanı neden dinlemedi onları anlat, kıvırma.
Üsençeye 2019-11-04 18:44:06
Üsen otur oturduğun yerde kıçını kaldırırsan sert bi yere oturtturular. Hoyvanca tepki verme.
Anladı
Hüseyin Soydan 2019-11-04 19:06:51
Hayvan oğlu hayvan ya!
Üsençeye 2019-11-04 20:21:25
Size Türk düşnanlarına geçit yok.
Anladı
Hüseyin Soydan 2019-11-04 21:46:58
Kendini polis mi sanıyorsun hayvan? DPS'ye geçit yok diyordun morardın ana hayvan. Kısa aklınla onu bunu düşman belleyip olmayan gücüne vazifeler mi veriyorsun? DPS niye kazandı, halk seni neden dinlemiyor onu hala açıklamadın ama. Kıvırıp durma, aptallığını itiraf et. Hayvan.
Yeni DPSeli 2019-11-05 00:27:45
Saygideger Hasan Azis Baskan 4 BBDöneminde önemli ama cok önemli bir konuyu görmezden geliyor. Bu besinci dönemde de bu önemli konuyu görmezden gelirsen bu Halk sana hakkini helal etmez. Nedir o cok önemli konu? Kircaalide Belediye Binasindan 70 metre uzakta bulunan polis binasinda eski Jivkov zamaninda insa edilmis ve zorunlu Bulgarlastirma siyasetinin melodisi olan o saat. Daha günümüzde, yani 2019, eski milletci, irkci partizan ve Türk düsmanligini körükleyen ve her saat calan saat. Ne zaman susturulacak o partizan-komunist melodileri? Büyüklrimiz Bulgarlastirma sürecinde polis dayresinde sürekli iskence görüyor ve her saat o komunist melodilerini dinlemek zornunda kaliyorlardi. Hasan Baskan bu senden cözüm bekleyen cok ama cok önemli bir konu.
Üsençeye 2019-11-05 09:43:09
Yeni DpSli yorumunu oku .
Bu gün DuPiSe Jivkov rejiminin devamı daha da beter açlıkla oy topluyor.
Ya oy vecen ya AÇ galcan.
Bu statüko Jivkovun gittiği gibi gitçek emin ol.

 
   YORUM YAZ
Ad/Soyad*
Yorum Metni*:  
* Maksimum karakter sayısı: 1200
Security Code*
 
  * Yazılan yorumlardan site sahibi sorumluluk taşımaz !
  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.


« Geri dön

ANKETAnket Başlangıç Tarihi:

[ Anket sonucu ]
REKLAMLARAll Rights Reserved © 2006-2020    "SENİ MEDİA" LTD; KARDZHALI   Webdesign: SWS